platforma blogowa portalu
kurier poranny

Soczi 2014 online: Biegi narciarskie Justyna Kowalczyk. Transmisja TV. Gdzie obejrzeć w internecie

ZIO Soczi 2014: Justyna Kowalczyk bierze dziś udział w biegu na 10 km techniką klasyczną. Transmisja TV online będzie dostępna w internecie.

Justyna Kowalczyk ma dzisiaj szansę na złoty medal Zimowych Igrzysk Olimpijskich Soczi 2014. Polka weźmie udział w biegu na 10 km stylem klasycznym. Należy przypomnieć, że to koronna dyscyplina narciarki z Kasiny Wielkiej.

Zobacz transmisję TV online biegu narciarskiego Justyny Kowalczyk: Soczi 2014 online: Bieg na 10 km – transmisja TV w internecie

Jak do tej pory Justynie Kowalczyk nie wiodło się na ZIO Soczi 2014. W biegu techniką dowolną, w której orłem przecież nie jest, zanotowała upadek. Mimo to, zdobyła bardzo dobre szóste miejsce. Jeżeli jeszcze przypomnimy, że nasza zawodniczka biegła z połamaną kością śródstopia w lewej nodze, to Justynie Kowalczyk należy się ogromny szacunek.

Zobacz: Soczi 2014 online: Justyna Kowalczyk – bieg narciarski na 10 km. Transmisja TV w internecie

Justyna Kowalczyk opublikowała zdjęcie rentgenowskie swojej stopy na Facebooku. Zrobiła to po tym, jak działacze i komentatorzy skrytykowali jej występ w biegu techniką dowolną.

Zobacz też: SOCZI 2014: JUSTYNA KOWALCZYK ONLINE. TRANSMISJA TV

Początek biegu na 10 km techniką klasyczną o godz. 11. Justyna Kowalczyk wystartuje o godz. 11.21. Transmisja TV – TVP1. Transmisja TV online w internecie – sport.tvp.pl

Soczi 2014 online. Justyna Kowalczyk biegnie na 10 km (fot. Bjoertvedt)

Komentowanie wpisu jest wyłączone.