platforma blogowa portalu
kurier poranny

Warsaw Shore online. Odcinek 1,2,3,4 – 8. Wszystkie odcinki w internecie

Obejrzyj Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy online. Odcinek 1, 2, 3, 4 – 8 już w internecie.

Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy to nowy program emitowany w każdą niedzielę o godzinie 23:00 od listopada 2013 przez MTV. Kto nie widział odcinka w telewizji, może je obejrzeć online.

 

 

Program pokazuje życie grupy młodych ludzi, a ich przygody dzieją się z Warszawą w tle. Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy to polski odpowiednik amerykańskiego programu “Ekipa z New Jersey”.

 

Zobacz Warsaw Shore w MTV online – patrz link na końcu artykułu.

 

MTV uczestników do reality show Warsaw Show – Ekipa z Warszawy szukała od sierpnia 2013 w Warszawie, Władysławowie, Jastrzebiej Górze, Rybniku, Katowicach i Chorzowie.
W reality show występuje 8 uczestników, który poznali się dopiero na planie programu. Są to:

 

- Eliza, 20-latka z Tuliszkowa: idealnym mężczyzną, według Elizy, połączenie urody Radka Majdana z dowcipem Kuby Wojewódzkiego. Eliza uwielbia być w centrum uwagi, a jej marzeniem jest zostać sławną modelką.

 

- Wojtek, 25-latek z Poznania: uwielbia ekstremalne przygody, hoduje krokodyla i jest mistrzem w slopestyle.

 

- Paweł “Trybson”, 22-latek z Sosnowca jest miłośnikiem siłowni i mistrzem świata amatorskich zawodów MMA. Jego pomysł na życie? Zastąpić Hugh Hefnera w jego obowiązkach.

 

- Ania, 22-latka z Żmigrodu jest kobietą, która uwielbia imprezy, ale także pranie i gotowanie. Ania  ma w planach zostać policjantką.

 

- Paweł, 23-latek z Poznania: jedną z najważniejszych zasad, którymi kieruje się w życiu to nie spać z dziewczynami swoich kolegów. Rozważa karierę modela.

 

- Ewelina, 19-latka ze Zgierza: jej pasją jest śpiew, a taniec traktuje jako hobby. Tak, jak Eliza, uwielbia być w centrum uwagi.

 

- Mariusz, 27-latek z Płońska: od 10 lat chodzi regularnie na siłownię. Marzy o tym, by zagrać w filmie w filmie akcji. Najlepiej kręconym w Vegas. Chciałby także mieć własny sklep z suplementami.

 

- Ania “Mała”, 21-latka z Będzina: dla “Małej” najważniejsi są rodzice, a pieniądze i kariera to sprawy drugorzędne. Uwielbia taniec.

 

 

Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy emitowany jest w każą niedzielę na antenie MTV o godzinie 23. Czas emisji reality show nie jest przypadkowy. Uczestnicy programu obserwowani są przez cały czas przez czujne “oko” kamery nie tylko w domu, w którym mieszkają.

 

Głównym zajęciem ósemki młodych Polaków są nocne imprezy w warszawskich klubach, gdzie nie stronią od alkoholu, a po powrocie do domowego “zacisza”, także i od seksu.

 

Wulgarne słownictwo uczestników Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy przyprawia o dreszcz zgrozy, jednak z każdą kolejną emisją przygód ośmiorga młodych ludzi, oglądalność reality show rośnie, a w internecie pojawia się coraz więcej memów z bohaterami programu. Oficjalny profil programu na Facebooku polubiło już pona 68 tysięcy osób.

 

Warsaw Shore online. Każdy odcinek w MTV robi furrorę

Warsaw Shore online. Każdy odcinek w MTV robi furrorę

 

Warsaw Shore – wszystkie odcinki online obejrzysz TUTAJ

Komentarze (5) do “Warsaw Shore online. Odcinek 1,2,3,4 – 8. Wszystkie odcinki w internecie”

 1. Angielski napisał(a):

  Maturzyści! Odpowiedzi z angielskiego znajdziecie tutaj: http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20131128/MATURA_2014_ODPOWIEDZI/131129686

 2. gunwo napisał(a):

  To jest bardzo gunwiane gunwo! Ale ja też to oglądam więc nie macie się czego wstydzić :)

 3. aaannnna napisał(a):

  Hej. Czy ktos wie jaki tytul ma kawalek ktory lecial w tle gdy mala Anka opowiada jak sie calowala ze smietana w klibie??

 4. KLololo napisał(a):

  Warsaw Shore online odcinek 8 już jest: http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20131229/KRAJSWIAT/131229793

 5. PiPi napisał(a):

  http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140511/STYLZYCIA03/140519972 – tu najnowszy 4 odcinek Warsaw Shore 2 online